Liptovský Mikuláš  *  Liptovský Hrádok  *  Ružomberok  *  Dolný Kubín  *  Námestovo      PRIHLÁŠKA         
INDIVIDUÁLNA CHOREOGRAFIA

INDIVIDUÁLNA CHOREOGRAFIA

K svadbe neodmysliteľne patrí aj tanec a zábava. Každý svadobný pár si praje, aby bola svadba tip-top. K tomu samozrejme patrí aj spoločný tanec novomanželov.

Ak neovládate spoločenské tance, nesmúťte. Stačí navštíviť náš predsvadobný tanečný kurz, samozrejme v dostatočnom časovom predstihu pred svadbou. Tanečný učiteľ Vás v rámci individuálneho časového plánu naučí základné kroky minimálne takých tancov, akými sú valčík, polka, waltz, tango, alebo čardáš.

V moderných tancoch ťažko hovoriť o nejakých špeciálnych krokoch, v tomto prípade všetko závisí od spontánnosti a fantázie. Netreba sa však obávať, aj tu Vás vieme usmerniť.

 

Niekedy sa môžete spoliehať na to, že sa stratíte v tancujúcom dave. Čo však s prvým svadobným tancom, ktorý patrí mladomanželom, kedy ste všetkým zúčastneným na očiach?

Ak chcete, aby sa na Vašu svadbu nikdy nezabudlo, a aby sa všetkým pri spomienke na ňu vybavil Váš jedinečný svadobný tanec, potom sme tu určite pre Vás.

 

Kontaktujte nás na telefónnom čísle 0905 477 253, alebo e-mailom: tsmaestro@tsmaestro.sk.

 

  • Dohodneme s Vami prvé stretnutie, kde nám poviete svoju predstavu.
  • Môžete si priniesť Vašu obľúbenú skladbu, na ktorú by ste chceli tancovať. Na jej základe vyberieme vhodný tanec, alebo Vám môžeme ponúknuť pieseň z nášho repertoáru.
  • Vašu predstavu pretavíme do tanečnej choreografie a prispôsobíme tak, aby v nej vynikli Vaše prednosti. Môžete si vybrať úplne nenáročný tanec, alebo môžete vyskúšať a použiť aj všetko, čo sa Vám vždy páčilo v tanečných filmoch, videoklipoch či na iných svadbách. Náročnosť figúr prispôsobíme Vašim schopnostiam a možnostiam.
  • Kedy treba začať s prípravou? Je to individuálne. Ak máte čas, je ideálne absolvovať kurz spoločenských tancov (nájdete v našej ponuke).
  • Ste pracovne vyťažení? Odporúčame zvoliť si individuálne lekcie, v predstihu 1-2 mesiace. Stihnúť sa to dá aj za 1-2 týždne, na jednoduchý tanec Vám stačia 2 – 3 individuálne hodiny.

 

Mnohí váhajú, myslia si, že sú tanečné drevá. Z našich skúseností však vieme potvrdiť, že stačí pár hodín a budete prekvapení svojim tanečným výkonom.PRIHLÁŠKA

SVADOBNÝ RÝCHLOKURZ PRE SKUPINY

SVADOBNÝ RÝCHLOKURZ PRE SKUPINY

Máme tiež výhodnú ponuku pre viac svadobných párov naraz. Počas skupinového rýchlokurzu Vás naučíme základné kroky vybraných tancov, ktoré budú elegantným riešením Vášho svadobného tanca. Vďaka nám ho zvládnete bez stresu a s noblesou.

PRIHLÁŠKA

TŠ Maestro

M.Pišúta 35

Liptovský Mikuláš
03101
Slovakia
E-mail: tsmaestro@tsmaestro.sk
Mobilné číslo: +421 905 477 253
http://www.tsmaestro.sk 

Tu všade nás nájdete

Tanečné štúdio Maestro - Liptov | Orava