Liptovský Mikuláš  *  Liptovský Hrádok  *  Ružomberok  *  Dolný Kubín  *  Námestovo      PRIHLÁŠKA         

Aktuálne termíny zápisov:

RUŽOMBEROK / 7. (štvrtok) a 14. (štvrtok) SEPTEMBRA 2023 - Telocvičňa Kultúrneho domu A.Hlinku (Orlovňa) o 16.00 hod. - spoloč.tance pre deti a mládež

NÁMESTOVO / 10. (nedeľa) SEPTEMBRA 2023  - Katolícky dom o 14.30 hod.  - spoločenské tance pre deti a mládež

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ / 12. (utorok) SEPTEMBRA 2023  - KASSa, Tranovského 4 (pri galérii MMB) o 17.00 hod. spoloč.tance pre deti a mládež

 


 

SPOLOČENSKÉ TANCE PRE DETI

SPOLOČENSKÉ TANCE PRE DETI

Tanečná prípravka zameraná na výučbu spoločenských tancov pre deti v školskom veku od 7 rokov. Malé tanečné páry sa po absolvovaní tanečnej prípravky môžu zúčastňovať aj tanečných súťaží a vystúpení. Náplňou kurzu je tanečná a pohybová výchova spočívajúca v tancovaní jednoduchých prvkov. Cieľom je naučiť deti vnímať rytmus, zvládnuť určité jednoduché pohyby koordinovane s hudbou. Spájame hravú časť s tancom. V rámci pohybovej výchovy sa deti učia ovládať svoje telo a v rámci tanečnej spájajú jednotlivé pohyby do hudby, ktorá im je blízka. Tanečná a pohybová príprava je vhodná pre všetky tanečné štýly, ako aj pre každú pohybovú aktivitu.

PRIHLÁŠKA

SPOLOČENSKÉ TANCE PRE DETI, JUNIOROV A MLÁDEŽ

SPOLOČENSKÉ TANCE PRE DETI, JUNIOROV A MLÁDEŽ

Výučba spoločenských tancov na súťažnej úrovni. Jednotlivé páry reprezentujú svojimi výkonmi na tanečných súťažiach tanečnú školu a získavajú zvýšenie výkonnostnej kategórie. Tanečné páry sa venujú štandardným a latinsko-americkým tancom na úrovni vrcholového športu. Mladí, talentovaní tanečníci sú vedení kvalitnými diplomovanými učiteľmi tanca, aby obstáli v silnej konkurencii súťažiacich dvojíc zo Slovenska aj zahraničia. Cieľom je súťažný úspechy v podobe finálových umiestnení a víťazstiev na tanečných súťažiach. Pokiaľ chcete patriť do nášho tímu, neváhajte nás kontaktovať osobne, telefonicky alebo prostredníctvom online prihlášky.

PRIHLÁŠKA

NÁCVIK PREDTANCOVANIA - VENČEK

NÁCVIK PREDTANCOVANIA - VENČEK

V našej ponuke nájdete aj nácvik slávnostného predtancovania na stužkovú (pre 4-8 tanečných párov). Tanečne Vás pripravíme na dôležitý milník študentského života - na STUŽKOVÚ. Kurz zakončíme Vašim prvým "Venčekovým" plesom, na ktorý budete mať príjemné a nezabudnuteľné zážitky.

PRIHLÁŠKA

TŠ Maestro

M.Pišúta 35

Liptovský Mikuláš
03101
Slovakia
E-mail: tsmaestro@tsmaestro.sk
Mobilné číslo: +421 905 477 253
http://www.tsmaestro.sk 

Tu všade nás nájdete

Tanečné štúdio Maestro - Liptov | Orava