Liptovský Mikuláš  *  Liptovský Hrádok  *  Ružomberok  *  Dolný Kubín  *  Námestovo      PRIHLÁŠKA         
Kurz spoločenských tancov PRE ZAČIATOČNÍKOV

Kurz spoločenských tancov PRE ZAČIATOČNÍKOV

Spoločenské tance patria medzi tance párové a sú príjemnou aktivitou pre všetkých, ktorí chcú urobiť niečo pre seba, chcú sa zabaviť, spoznať nových ľudí a odreagovať sa príjemným, elegantným pohybom. Príďte si ku nám zatancovať so svojim partnerom, partnerkou alebo kamarátom/kou. Jednoduchým spôsobom Vás naučíme štandardné tance (waltz, tango, valčík, quickstep, blues), pre temperamentnejších sú ideálnou voľbou latinskoamerické tance (samba, cha-cha, rumba, jive, salsa). Popritom sa naučíte, ako správne držať telo, ako vnímať rytmus a koordinovať pohyby tela. Mužom priblížime, ako viesť svoju partnerku, ženy sa zase naučia nasledovať svojich partnerov. Príďte objaviť čaro spoločenských tancov práve u nás.

PRIHLÁŠKA

Kurz spoločenských tancov PRE POKROČILÝCH

Kurz spoločenských tancov PRE POKROČILÝCH

Pripravili sme aj kurz pre tých, ktorí sa chcú v spoločenských tancoch ďalej zdokonaľovať a naučiť sa aj niečo naviac. V príjemnej atmosfére môžete rozširovať svoje tanečné schopnosti pod vedením skúseného učiteľa tanca. V porovnaní so základným kurzom Vás naučíme ďalšie krokové kombinácie a nové tanečné figúry. Čas strávený tancom tak bude pre Vás ešte zábavnejší a získate zručnosti "skutočných parketových levov".

PRIHLÁŠKA

Kurz SALSA & LATINO

Kurz SALSA & LATINO

Ak milujete tanec a fascinujú Vás latinskoamerické tance, ak túžite po energii a vášni z tanca, tak toto je presne kurz pre Vás. Latino tance sú ako stvorené pre vypracovanie si skvelej postavy, sú plné temperamentu, vášne a majú neopísateľné kúzlo. Zároveň sú ideálne na odreagovanie sa po náročnom dni. Zväčša ide o párové tancovanie, no v súčasnosti sa čoraz častejšie stretávame aj so sólovým prevedením. Krokové variácie ako aj choreografie sú prispôsobené tomu, aby si dámy bez problémov zatancovali aj bez tanečného partnera, pričom si tance zachovávajú svoj pôvodný charakter. Tešíme sa na Vás, či už máte tanečného partnera, alebo ste single. Rozhodne nás navštívte, ak sú atribúty ako energia, temperament, či romantika Vašim druhým "JA" :)

PRIHLÁŠKA

INDIVIDUÁLNE LEKCIE (45 min.)

INDIVIDUÁLNE LEKCIE (45 min.)

- privátne lekcie pre tých, ktorí nemajú čas na kurz alebo pre zlepšenie vedomostí
Ak by ste sa radi zúčastnili kurzu, no nevyhovuje Vám čas, prípadne potrebujete individuálny prístup, ponúkame Vám možnosť zatancovať si v rámci individuálnej lekcie. Po dohode s nami nájdeme vzájomne vyhovujúci čas. Vďaka individuálnemu prístupu profesionálneho učiteľa budete trénovať tance podľa Vášho výberu a v rozsahu, aký potrebujete. Tento spôsob zefektívňuje a zrýchľuje proces učenia sa tanečných variácií, krokov, či celkovú koordináciu pohybov a držanie tela.
 PRIHLÁSIŤ SA 

TŠ Maestro

M.Pišúta 35

Liptovský Mikuláš
03101
Slovakia
E-mail: tsmaestro@tsmaestro.sk
Mobilné číslo: +421 905 477 253
http://www.tsmaestro.sk 

Tu všade nás nájdete

Tanečné štúdio Maestro - Liptov | Orava